Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O nas

O nas

Pisaniem, redagowaniem i wydawaniem książek zajmujemy się od początku lat dziewięćdziesiątych. W obecnej formie prawnej działamy od 1 marca 2007 roku. Naszą specjalnością jest gwara poznańska oraz posnaniana - wydajemy książki pisane gwarą poznańską, słowniki gwary, regionalne kalendarze-almanachy. Zajmujemy się działalnością naukową i popularyzatorską. Spotykamy się z czytelnikami na wieczorach autorskich, prowadzimy warsztaty gwary poznańskiej dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczestniczymy w działaniach artystycznych - także o charakterze międzynarodowym. Od ośmiu lat przy naszym wydawnictwie działa kabaret gwarowy "Tyjater jednygó szplina". Oprócz redagowania publikacji w ostatnim czasie zajęliśmy się także projektowaniem gwarowych gadżetów, których zadaniem jest propagowanie lokalnej tradycji i utrwalanie poczucia tożsamości: kubków, koszulek, fartuszków etc.

 #GwaraPoznańska

Jesteśmy miłośnikami gwary poznańskiej. Od lat zajmujemy się jej ochroną i popularyzacją. Wydajemy książki o gwarze poznańskiej i pisane gwarą poznańską i słowniki gwary; spotykamy się czytelnikami, prowadzimy prezentacje oraz warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jednym z pomysłów na ocalenie gwarowego słownictwa są kubki z nadrukiem (a także torby, fartuszki, koszulki etc), które są nośnikami gwarowych słów, wyrażeń i zwrotów. Wierzymy, że w ten sposób przyczyniamy się do tego, że nasza regionalna odmiana języka polskiego nie tylko przetrwa, ale będzie się rozwijać i znajdzie należne sobie miejsce w naszej kulturze.

 #GwaraPoznańska

Zapraszamy wszystkich miłośników gwary poznańskiej oraz poznańskich tradycji do działań mających na celu ich ochronę i popularyzację.

 #GwaraPoznańska

Zakres naszej działalności nie jest ograniczony jedynie do kwestii regionalnych. Od 14 lat opracowujemy i wydajemy publikacje z zakresu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i współpracujemy z poważnymi Instytucjami zajmującymi się tą problematyką. Mamy na swoim koncie kilkanaście publikacji z zakresu BRD i wciąż pracujemy nad kolejnymi.

Wydajemy literaturę piękną.

Organizujemy wiele szkoleń, kursów i warsztatów z zakresu: kultury języka, twórczego pisania, sztuki, literatury, lokalnych tradycji, ginących zawodów etc. Prowadzimy imprezy firmowe.

Opracowujemy i wydajemy albumy fotograficzne dla gmin, miast i powiatów eksponując ich walory turystyczne oraz gospodarcze.

Opracowujemy i wydajemy publikacje okolicznościowe dla firm oraz instytucji.

Redagujemy i wydajemy publikacje początkującym autorom, pomagamy w ich promocji.

Zajmujemy się reklamą w Internecie.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email: dom_wydawniczy_ww@interia.pl lub telefonicznie pod numerem 605314104.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
DOM WYDAWNICZY WALDEMAR WIERZBA

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl